Atölye Adı: Renk, Boya, Desen

Atölye Yürütücüsü: Öğr. Gör. Jülide Arslan, Timur Ergün, Mehmet Hakan Ergun, Arş. Gör. Ceren Koç Sağlam

Süresi: 1 gün

Tarihi: 7 Haziran 2017

Yeri: Marmara Üniversitesi, Güzel Sanatlar Fakültesi, Arka Bahçe (Yemekhanenin önünde olan yol ve bahçe)

Kontenjan: İsteyen herkes katılabilir.

Başvuru: cerenkoc13@gmail.com

 

 

TİMUR ERGÜN

Alligator Boya Pazarlama Yöneticisi

İ.Ü.İnşaat Mühendisliği eğitimi ardından aynı üniversitede İşletme İhtisas eğitimi aldı.. 14 yıldır boya sektöründe renk ve pazarlama konularında yönetici olarak çalışıyor…

 

ÖĞR.GÖR.JÜLİDE ARSLAN

Marmara Üniversitesi İç Mimarlık Bölümünde Öğretim Görevlisi . Markaların mekanlaşması ve deneyim tasarımı üzerine yoğunlaşmıştır. Çeşitli sektörlerdeki markalar için, müşteri deneyimi odaklı projelerde “proje yönetimi” yapıyor.

 

MEHMET HAKAN ERGUN

“Özgünlük, mimarinin detaylarında gizlidir.” mottosuyla yola çıktığı serüveninde, yaratıcı ve özgür fikirleri destekleyecek malzemelerle bütünleştiriyor, günlük hayatta akılda kalıcı dokular yaratıyor. Işıkla mekanları dans ettiriyor, dokulara ve renklere büründürüyor. Bileşenlerindeki İtalyan tasarım anlayışı ve Avrupa kalite  algısıyla dekoratif boya uygulamalarına yeni soluk getirecek fikirler ve uygulamalarla projelere zenginlik katmayı hedefliyor. Kurucusu olduğu olduğu Spatula by Mehmet Hakan firmasında çalışmalarına devam ediyor.

 

ARŞ. GÖR. CEREN KOÇ SAĞLAM

2013 yılından beri Marmara Üniversitesi İç Mimarlık Bölümünde Araştırma görevlisi olarak çalışmakta ve Güzel Sanatlar Enstitüsünde lisanüstü eğitimine devam etmektedir. Mekanın gerçekliği, iç mimarlık ölçeğinde mekan ve sanat ilişkisi  ve mobilya tasarımı konuları üzerine yoğunlaşmıştır.